FIFA-Galaxy

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2 participanți

    Regulament

    neymar
    neymar
    Admin
    Admin


    Localizare : Targu-Mures

    Regulament  Empty Regulament

    Mesaj Scris de neymar Dum Oct 06, 2013 1:38 am

    Daca doriti sa luati parte la activitatile de pe acest forum, trebuie respectate urmatoarele reguli :

    1. Fara injurarii, comentarii rasiste,santajuri catre ceilalti membrii ai forumului.
    2. Fara reclama la alte patch-uri sau comentarii (pozitive, negative) asupra lor.
    3. Fara intrebari gen "Cand apare patchul?", "Cat mai aveti sa il terminati ?","Suntem nerabdatori" deoarece nu ne ajutati deloc, ba din contra.
    4. Fara spam/dublu-post.
    5. Aveti topic special facut pentru off-topic, nu va abateti de la subiectul thread-urilor.
    6. La orice incalcare a regulamentului veti primi warn/ban, in functie de greutatea faptului comis.
    7. Fara comentarii ,gen : "El de ce este in echipa si eu de ce nu sunt " , " El de ce are moderator si eu nu am " sau alte lucruri.
    8. Pentru a ajunge in echipa Fifa-Galaxy ,trebuie sa aratati seriozitate,multa munca,si sa nu va ganditi ca noi nu vrem sa va bagam in echipa, in echipa se ajunge cu multa munca nu de la o zi la alta.
    9. Sa nu incercati sa folositi editarile altora ,sa nu le furati ,sa nu le editati fara acordul proprietarului , pentru furat ,modificat editari se pedepseste cu Ban !
    10. Respectati aceste reguli si nu o sa aveti nici-un fel de probleme.

    O zi buna tuturor!!! rabbit


    Ultima editare efectuata de catre neymar in Dum Oct 06, 2013 6:42 am, editata de 1 ori
    CopaceanuVlad
    CopaceanuVlad


    Varsta : 24
    Localizare : Buzau

    Regulament  Empty Re: Regulament

    Mesaj Scris de CopaceanuVlad Dum Oct 06, 2013 5:09 am

    Foarte bun regulamentul!Fortza Fifa Galaxy!Very Happy 

      Data/ora curentă este: Lun Sept 16, 2024 12:27 pm